Youtubeři

27. října 2016 15:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zachyho otevřená zpověď! Je snad malý youtuber obětí šikany? Jak se brání útokům hejtrů?

Co říká mladá internetová hvězda na svou slávu?

Dvanáctiletý Zachy patří mezi vycházející internetové hvězdy s rychle rostoucím počtem odběratelů a fanoušků. Sláva jednoho z nejmladších českých youtuberů, který se ve svých videích zabývá na kluka netradičně vzhledem a módou, tak v posledních měsících roste. A v jeho soukromí je to znát čím dál více.

V rozhovoru pro internetový pořad DVTV se tak například rozpovídal o tom, jak se kvůli jeho slávě změnila situace ve škole. A bohužel to asi není nijak veselé. Zatímco zpočátku ho kamarádi podporovali, nyní je prý stav daleko horší. Většina spolužáků se mu směje a na chodbě na něj studenti často křičí a urážejí ho. O žádnou šikanu se však v případě Zachyho snad obávat nemusíme. On totiž jejich nadávání a posměch ignoruje a snaží se ho vůbec nevnímat.

Stejnou taktiku pak používá i na časté útoky a kritiku hejtrů v komentářích. Také nad jejich osobními urážkami se snaží raději mávnout rukou. A co dalšího na sebe malý youtuber v rozhovoru prozradil? Rozpovídal se také o tom, co mu vadí na jeho aktuální popularitě, a samozřejmě rozebrat také svoji tvorbu.

Na celý Zachyho rozhovor se můžete podívat zde.


Přečtěte si také