Youtubeři

13. března 2020 14:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zapomenutý youtuber Misha vydal nový Pokémon Go Song! Je to ještě horší, než byste čekali?

Bývalá youtuberská hvězdička se snaží obnovit zašlou slávu novou verzí svého největšího hitu.

Letos už to budou čtyři roky od chvíle, kdy nenáviděný malý youtuber Misha dobyl celý internet svým bizarním Pokémon GO Songem. Písní, které se většina lidí vysmála, malý kluk kvůli ní získal nespočet hejtrů, ale i přesto má na YouTube neuvěřitelných 83 milionů zhlédnutí. Z Mishy se tak na chvilku stala youtuberská hvězdička s obsahem na hranici odpadu, jež své hejtry záměrně provokovala. Po chvilce slávy se ovšem za ním prakticky zavřela voda.

Misha samozřejmě sem tam natáčí dál a nedá se říct, že by jeho videa měla malý počet zhlédnutí. Když už nahraje nějaký ten nový song, má díky velkému počtu sledujících ze světa o klidně i sta tisíce kliků postaráno. Jen už jeho videa nepřitahují takovou pozornost, jako dříve. Nejsou totiž prakticky vůbec parodická a bizarní. Naopak, dnes už 13letý Misha se v nich představuje svou vlastní hudbu a minulý rok na Spotify dokonce vydal album!

Jenže menší popularita a rýžování zašlé slávy se přece jen hodí, a tak se rozhodl zapadlý youtuber vydat novou verzi svého megaúspěšného Pokémon GO Songu. Verze pro rok 2020 se pak veze ve stylu elektra, které Mishu evidentně baví a rozhodně nemá jít o bizár či vtipnou záležitost. I když rozhodně nejde o žádné hudební peklo a snaha se rozhodně cení, Mishu tento kousek na vrchol popularity zřejmě nevrátí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také