VIDEO: Vzpomínáte si na Mishu? Malý youtuber totálně změnil image a nahrál první album! A není to takové peklo, jak byste čekali

Malý kontroverzní youtuber, jenž se nechvalně proslavil písní Pokémon GO song je zpátky! Jakému stylu hudby se věnuje teď?

Ano, už je tady zas! Sice se zdálo, že malý a hejtry nenáviděný Misha už se na youtuberskou kariéru prakticky vykašlal, on ale mezitím nejspíš chystal nečekaný comeback. 12letý provokatér ovšem tentokrát nepřichází s dalším záměrně strašným a neposlouchatelným songem, on totiž razantně změnil image a nahrál rovnou celé album!

Slyšíte správně, Misha se rozhodl dát průchod svým hudebním genům a vytvořit něco mnohem lepšího než jeho předchozí písničkové odpady. I když, jak se to vezme. Misha se totiž zamiloval do elektronické muziky a za pomoci bráchy Metadona dal tedy dohromady album svých prvních electro songů pod názvem Electric Misha 2018, které můžete najít např. na Spotify či iTunes. A jako správný zpěvák samozřejmě vydal i svůj první “videoklip“. A nutno říct, že od jeho Minecraft či Pokékom GO songů je tu posun přece jen cítit. Všechny písničky si ovšem poslechnou asi jen ti největší odvážlivci.


Přečtěte si také