Misha nahrál své první album! 1
Autor: Youtube.com/Mishovy šílenosti Misha nahrál své první album! 1

VIDEO: Vzpomínáte si na Mishu? Malý youtuber totálně změnil image a nahrál první album! A není to takové peklo, jak byste čekali

Publikováno: 07.01.2019
Malý kontroverzní youtuber, jenž se nechvalně proslavil písní Pokémon GO song je zpátky! Jakému stylu hudby se věnuje teď?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Ano, už je tady zas! Sice se zdálo, že malý a hejtry nenáviděný Misha už se na youtuberskou kariéru prakticky vykašlal, on ale mezitím nejspíš chystal nečekaný comeback. 12letý provokatér ovšem tentokrát nepřichází s dalším záměrně strašným a neposlouchatelným songem, on totiž razantně změnil image a nahrál rovnou celé album!

Misha - nová imgae
Autor: Facebook.com/Mishovy šílenosti Misha - nová imgae

Slyšíte správně, Misha se rozhodl  dát průchod svým hudebním genům a vytvořit něco mnohem lepšího než jeho předchozí písničkové odpady. I když, jak se to vezme. Misha se totiž zamiloval do elektronické muziky a za pomoci bráchy Metadona dal tedy dohromady album svých prvních electro songů pod názvem Electric Misha 2018, které můžete najít např. na Spotify či iTunes. A jako správný zpěvák samozřejmě vydal i svůj první “videoklip“. A nutno říct, že od jeho Minecraft či Pokékom GO songů je tu posun přece jen cítit. Všechny písničky si ovšem poslechnou asi jen ti největší odvážlivci.

 

 

Misha a Jake Paul 2

VIDEO: Nenáviděný youtuber Misha nazpíval song s bratrem Logana Paula! Má to ale háček

Nejvíce nenáviděná videa na YouTube. 1

VIDEO: Tohle jsou nejnenáviděnější videa v historii YouTube! Nesnášejí lidé víc Mishu, nebo Despacito?

reklama