VIDEO: Tohle jsou nejnenáviděnější videa v historii YouTube! Nesnášejí lidé víc Mishu, nebo Despacito?

Jaká videa se mohou na slavném webu pochlubit největším počtem dislajků? Nenávidí lidé více Mishu, Despacito, nebo Justina Biebera?

Slavný web YouTube je plný podivných či kontroverzních videí, která vzbuzují, mírně řečeno, hodně rozporuplné reakce. Jaká videa jsou zde nejméně oblíbená, či dokonce v některých případech prakticky nenáviděná? Na to se rozhodl zaměřit známý slovenský youtuber Duklock, jenž se podíval na žebříček videí na YouTube s největším počtem tzv. dislajků, které dávají lidé kouskům, jež se jim vůbec nelíbí. Samozřejmě musí člověk brát podobný výčet malinko s rezervou, jelikož např. megahit Despacito, jenž je v počtu dislajků na 5. místě, má zároveň i nejvíce lajků v historii YouTube. Jak jinak si ovšem udělat obrázek o nejméně oblíbených videích, než právě tímto seznamem, že?

Mezi neoblíbenými kousky navíc nalezneme i výraznou českou stopu. Ano, mluvíme samozřejmě o Mishovi a jeho virálním hitu Pokémon GO Song, který se umístil na “krásném“ 14. místě. V Top 10 pak najdete především videa světoznámých youtuberů v čele s PewDiePiem a Logan Paulem, ale také řadu hudebních megahitů. Na prvním místě pak se s velkým náskokem stále drží Justin Bieber se svým dávným hitem Baby. A vzhledem k obří náloži palců dolů, jichž je dokonce přes 9 milionů(!!!), už ho z “vrcholu“ asi jen tak někdo nesesadí. Ostatně, podívejte se na celou Top 10 sami.


Přečtěte si také