VIDEO: Známá česká youtuberka a modelka utíkala před zemětřesením! Je její dvouměsíční dcera v pořádku?

Populární modelka, vítězka České Miss a youtuberka Jitka Nováčková prožila opravdové chvíle hrůzy. Je její rodina v pořádku?

Obrovské chvíle strachu, paniky a nejistoty. Přesně tyto nepěkné zkušenosti má za sebou známá česká modelka, moderátorka či influencerka Jitka Nováčková. Ta žije se svým partnerem, finským fotbalistou Timem Sparvem kvůli jeho angažmá v řecké Larise, kde se aktuálně těší ze své dvouměsíční ratolesti, dcerky Leah Elissy. Jenže chvíle radosti vystřídaly momenty hrůzy.

Řecko totiž zasáhlo zemětřesení o více než 6 stupňů Richterovy škály a velmi silně ho pocítila právě i česká youtuberka a influencerka. Epicentrum zemětřesení bylo totiž podle Nováčkové pouze 30 kilometrů od jejich bydliště. Zemětřesení u nich povalilo nábytek a kvůli bydlení v 6. patře se Nováčková bála, že na ni a její rodinu spadne střecha. Budova je navíc stará, a proto se i bála, aby se celá nezřítila. Vyběhli proto co nejrychleji ven. Youtuberce, partnerovi a naštěstí ani jejich dvouměsíční dceři, o níž měl pár samozřejmě největší strach, se naštěstí nic nestalo.

Nevěděla jsem, jestli umřeme, jestli ta budova spadne nebo jestli nás bombardují,“ řekla ve svých bezprostředních dojmech po zemětřesení Nováčková na Instagramu, kde se kvůli obrovskému šoku a strachu o rodinu neubránila slzám. Poté sdílela na sociální síti také záběry z bytu bezprostředně po zemětřesení, na kterých je kromě hýbajícího se nábytku vidět, jak moc se o malou bojí. „Já jsem si opravdu myslela, že jsme ve válce a tohle je náš konec,“ dodala Nováčková. Kvůli rizikům dalších otřesů Nováčková s přítelem a dcerou musí několik následujících hodin z bezpečnostních důvodů trávit na nedalekém náměstí. Snad už ale mají ty nejhorší chvíle opravdu za sebou.


Přečtěte si také