GALERIE: Známá youtuberka předčasně porodila! Její dítě dostalo hodně netradiční jméno

Známá modelka, moderátorka a influencerka se s partnerem dočkali svého prvního potomka. I když dříve, než oba čekali.

Jitka Nováčková patří nejen mezi úspěšné modelky, moderátorky a youtuberky, ale nyní se stala také maminkou! Česká Miss 2011 porodila v pondělí ráno své první dítě. Její dcera, kterou má se svým dlouholetým partnerem, finským fotbalistou Timem Sparvem, pak nemá zrovna dvakrát české jméno. Jmenuje se totiž Leah Elissa.

Samotný porod pak Jitku Nováčkovou zřejmě trochu zaskočil, dítě totiž přišlo na svět tři týdny před očekávaným termínem. „Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě,“ napsala na Instagram novopečená maminka. Její partner, s nímž Nováčková momentálně žije v Řecku, se v té době zrovna vracel z venkovního zápasu. Radostnou událost ale šťastný otec nakonec přece jen stihl.

Jitka Nováčková žije s Timem Sparvem téměř čtyři roky. Radostnou událost o těhotenství pak youtuberka oznámila svým blízkým a fanouškům v září minulého roku, když už byla v pátém měsíci. A od té doby samozřejmě oba září štěstím. A my jim nyní k jejich už narozenému štěstí gratulujeme!


Přečtěte si také