návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Zoufalý youtuber Logan Paul se vrací na YouTube! Nepoučil se, opět točil se sebevrahy!

Youtuber Logan Paul se vrací na YouTube s novým videem.
Vydáno: 25.01.2018
Logan Paul se vrací
Autor: youtube.com Logan Paul se vrací
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kontroverzní youtuber Logan Paul se vrátil na YouTube po třech týdnech pauzy, která následovala jeho nechvalně proslulé video se sebevrahem v japonském lese. Youtuber se nyní pokouší napravit si reputaci tím, že pokračuje v tématu sebevražd.

Jeho nové video vypráví o tom, co dělal v době své vynucené přestávky. Podle všeho se prý změnil a chce se nyní stát součástí řešení spíše než problému. Jeho nové video se tak zaměřuje především na mentální nemoci a sebevraždy obecně.

 

 

Youtubera mezitím už stihl omlouvat jeho vlastní otec i bratr, další slavný youtuber Jake Paul. Společnost YouTube mezitím 9. ledna vydala prohlášení, ve kterém Loganovy činy odsoudila a přerušila s ním spolupráci na všech jeho dosavadních projektech. Logan tak nyní jistě doufá, že svým novým zaměřením alespoň částečně svoji kariéru očistí. Otázkou je, jestli mu to veřejnost zbaští.

Článek je zařazen v: Logan Paul , Jake Paul , sebevražda , video , youtuber , reputace , kariéra , přestávka