Youtubeři

3. listopadu 2022 15:39

redakce Prima Lajk

Xholakys z OnlyFans se údajně pokusila o sebevraždu. Rakovinu nakonec nemá

Česká kráska z OnlyFans za sebou má několik velmi rušných dní.

Začalo to zrušením účasti v Clash of the Stars, pokračovalo odhalením, že nejspíš bude mít rakovinu, po čemž přišlo oznámení o pauze od sociálních sítí, jenom aby se o pár dní později Xholakys na své narozeniny vrátila, poskytla fanouškům update o svém zdravotním stavu, po pár hodinách začala sdílet storíčka, jak se předávkovala xanaxem a zapila to vodkou, jenom aby nakonec přišla zpráva, že rakovinu naštěstí nemá, a tak se jede dál. Ano, tohle všechno víceméně v rámci jednoho či dvou týdnů.

Říct, že byla sága okolo české influencerky a OnlyFans modelky Xholakys napínavá, by bylo slabé vyjádření. Už jenom samotný pokus o sebevraždu, který údajně Valérii Holákové na její 24. narozeniny překazila až její matka, by vydal u jiných influencerů na samostatnou kapitolu, tady se ale po pár hodinách předstíralo, jakože nic (z Instagramu bylo vše smazáno), jenom aby následně Xholakys mohla všem sdělit radostnou novinu, že má na mozku „jenom obří ložisko“, a že tedy není v ohrožení života, pokud nedostane silný epileptický záchvat. Hurá?

Do budoucna tak kráska nejspíš bude dál provokovat na sociálních sítích, dál si vyžadovat pozornost všemi obvyklými i neobvyklými způsoby, no a snad časem dojde i na tu bitku v ringu. Do té doby bychom ale byli rádi, kdyby byl zase chvíli klid.

Sdílejte článek
Štítky rakovina Instagram sebevražda sociální síť OnlyFans Clash of the Stars rakovina OnlyFans xHolakys

Přečtěte si také