návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

YouTube News: Obří trapas MikeJePan! Youtuber chtěl propašovat falešnou bombu a zesměšnit policii. Ztrapnil ale hlavně sebe

Kontroverzní youtuber MikeJePan přišel se sociálním experimentem, který měl na poukázat na mnohé. Jenže výsledek působí asi jinak, než by si Mike představoval.
Vydáno: 20.04.2018
MikeJePan a falešná bomba
Autor: YouTube.com/MikeJePan MikeJePan a falešná bomba

Máme tu další díl našeho exkluzivního pořadu, v němž si posvítíme na aktuální dění z youtuberské scény. Poohlédneme se tedy za Freescootovým disstrackem Faker a hádkami s Dannym z TVTwixx či dosti nezasloužený striky slovenského youtubera Selassieho.

No a pak tu máme sociální experiment provokatéra MikeJePan. Ten chtěl otestovat pohotovost policejních složek u zahraničních ambasád v Praze. Rozhodl si proto vzít do auta falešné drogy a falešnou bombu a otestoval, zda ho u ambasád příslušné složky zastaví.

Jenže ony ho nezastavily a on okolo americké a ostatních ambasád v klidu projel. Což o to, na zabezpečení těchto důležitých budov by se mělo určitě zapracovat. Arogantní způsob, jakým to Mike opět prezentuje (vždyť použil místo bomby limonádu!), je poněkud nešťastný. Ostatně, podívejte se sami.

YouTube News (42)
Youtube News (49)
Logan Paul vs. KSI

YouTube News: Největší youtuberská bitka všech dob! Logan Paul se utká v ringu s tímto slavným youtuberem. Kdo má větší šanci vyhrát?

Datel vyzval Dannyho z TVTwixx na zápas

VIDEO: Po MikeJePan vyzval youtuber Datel na zápas i Dannyho z TVTwixx! Za co ho chce zmlátit?

Článek je zařazen v: YouTube News , youtuber , MikeJePan , Freescoot , TVTwixx , bomba , falešná bomba , Ambasáda , drogy , sociální experiment

reklama