návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

YouTube Talks: Exkluzivní zpověď youtuberky Anny Šulc! Promluvila o šikaně, i proč pořád nemá kluka!

Co si myslí slavná Anna Šulc o současné youtuberské scéně? A proč je pro ni projekt s bojem proti šikaně osobně tak důležitý? To vše se dozvíte v novém dílu YouTube Talks!
Vydáno: 15.01.2020
YouTube Talks - Rozhovor s Annou Šulc
Autor: archiv FTV Prima YouTube Talks - Rozhovor s Annou Šulc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu další díl pořadu YouTube Talks, v němž si povídáme se zajímavými osobnostmi ze světa YouTube a sociálních sítí a snažíme se jim často dostat i více pod kůži. Tentokrát nebyl naším hostem nikdo menší než nejpopulárnější česká youtuberka současnosti Anna Šulc.

Společně s ní jsme zrekapitulovali její uplynulý rok 2019, včetně předávání ocenění OSN či spolupráci s Linkou bezpečí v boji proti šikaně. Při tomto povídání jsme se pak dotkli velmi citlivého tématu. Anna Šulc totiž přiznala, že má se šikanou nepěkné osobní zkušenosti a nebála se o nich více promluvit. Dále jsme probrali její názor na českou youtuberskou scénu i to, proč pořád nemá žádného partnera. Bylo toho zkrátka víc než dost.

YouTube Talks - Rozhovor s Annou Šulc
YouTube Talks - Rozhovor s Annou Šulc
YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

YouTube Talks (1): Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Článek je zařazen v: Anna Šulc , YouTube Talks , rozhovor , přítel , šikana , zpověď , youtuberka