reklama

reklama

Max Lee
Autor: youtube.com/Max Lee Max Lee

Youtuber byl zatčen poté, co se natočil nahý v obchodě IKEA. Proč tuhle blbost udělal?

Publikováno: 09.11.2019
Youtuber si myslel, že bude úžasně vtipné dělat ze sebe kašpara v obchoďáku, kde se pro to i svléknul. Moc dlouho mu to ale nevydrželo.

reklama

Tak tohle už je na dost podobné úrovni jako čeští youtubeři FIZIstyle nebo TVTwixx. Někteří lidé prostě mají pocit, že můžou udělat úplně všechno, ale nic jim za to nehrozí. Ovšem 25letý Max Lee zjistil, že to tak není. Chodil v noci po IKEE a u toho se natáčel, jak dělá blbosti. Lehal si tam na pohovky a postele, ukazoval, jako že jde na velkou na jeden ze záchodů, a jako vrchol se svlékl, aby ukázal, jak se sprchuje.  V jednom okamžiku si sedl ke stolu s počítačem a předstíral, že kouká na porno a masturbuje, se staženými kalhotami. No, ohromně vtipné.

Během toho sice spustil poplach, ovšem podařilo se mu z obchoďáku úspěšně proklouznout ven. Ovšem protože dal video na internet, bylo nahlášeno policii a on byl obviněný z protiprávního vstupu a neslušného chování. Za svůj čin se potom omluvil a video smazal. No, co mu zbývalo, že. Fakt ale pochybujeme, že to příště neudělá.

reklama