Youtubeři

31. října 2022 10:45

redakce Prima Lajk

Youtuber Jake Paul má na kontě další boxerský skalp. Kolik si s legendárním Andersonem Silvou vydělali?

Jake Paul má na kontě další výhru.

6-0, taková je nyní profesionální bilance youtubera a boxera Jakea Paula. Nutno samozřejmě dodat, že Paul dodnes nebojoval s žádným boxerem na svém vrcholu, dokonce ani s žádným boxerem, který by byl ve stejném věku, všichni jeho soupeři se buď vrátili z důchodu, nebo neměli zkušenosti s profesionálním boxem. Anderson Silva pak nebyl výjimkou.

Jejich víkendové utkání tak víceméně probíhalo podle očekávání. Žádné KO, všechno technické body, přičemž Silva sice Paulovi zasadil pár lepších úderů, zároveň se ale dost bránil, šetřil síly, a nakonec nechal Paula v několika kolech na body vyhrát, takže si mohl mladý youtuber a mladší bratr Paula Logana připsat na konto další výhru. Jak ale zaznívalo na sociálních sítích, celý zápas připomínal spíš natrénovanou choreografii z wrestlingu, spíš než opravdový boxerský galavečer.

Tak či tak, účel – tedy vydělat obří balík peněz – byl splněn. Jake Paul si za zápas vydělal zhruba 1,5 milionu dolarů, zatímco Silva 500 tisíc. Oba muži si pak mezi sebou ještě rozdělí % zisku od platících diváků, Paul obdrží 65 %, Silva 35 %. Za pár minut v ringu docela slušný výdělek, že?

Sdílejte článek
Štítky peníze box boxer youtuber zápas porážka Jake Paul Anderson Silva Jake Paul Anderson Silva Paul Logan

Přečtěte si také