Youtuber Jake Paul přišel o miliony! Jak s ním ostatní boxeři vytřeli podlahu?

Jake Paul přišel kvůli zrušeným zápasům o miliony.

V současnosti byste asi nechtěli být v kůži youtubera Jakea Paula. Ještě před nedávnem se mohl těšit z několika výher nad slabšími boxery, jenže letos zatím úspěch ne a ne přijít. Nejprve mu podruhé zrušil zápas Tommy Fury kvůli neplatnému vízu a teď musí vracet peníze za koupené lístky znova, protože si dostaveníčko nedá ani Hasim Rahmanem Jr., který pro změnu nesplňuje váhový limit.

Youtuber z těchto zpráv pochopitelně nemá radost. „Všechny žerty stranou. Nemohu uvěřit tomu, jaká ku*va Hasim je. Je to neskutečný hlupák, že si nechal ujít takovou výplatu, která na něho čekala… Všem promotérům, kteří uvažují, že byste Hasima umístili na svou kartu, prosím vás, prokažte mi službu a nedělejte to,“ uvedl naštvaný Paul.

„On a jeho tým jsou ti nejvíce neprofesionální lidé, které jsem kdy ve své kariéře viděl. Je to hotová noční můra. Hasim a Tommy Fury stáli mě a mé partnery miliony dolarů.“ Paul se tak konečně setkává i se stinnými stránkami této branže. Kvůli zrušeným zápasům přišel o velké peníze a v tuto chvíli musí i on sám přemýšlet, jak takové sumy proboha vydělá zpátky. Zejména když mu hrozí riziko, že mu zápas odmítnou v budoucnu i další boxeři.

Sdílejte článek

Přečtěte si také