návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Youtuber, který dal bezdomovci do sušenek zubní pastu, skončil ve vězení! Na jak dlouho si půjde sednout?

Mladý a nezodpovědný youtuber si udělal drsnou srandu z bezdomovce, když mu nabídl sušenky Oreo. Mělo to ale jeden háček, místo náplně tam dal zubní pastu. Děsivým prankem se pak chlubil na internetu.
Vydáno: 03.06.2019
youtuber
Autor: ReSet/YouTube youtuber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poněkud drsnou srandu si udělal youtuber, když upravil sušenky Oreo podle zvláštního receptu. Místo bílé náplně přidal dovnitř zubní pastu. Na tom ještě není nic divného, tímhle způsobem vyprankoval kamaráda už kdejaký youtuber. Jenomže Kanghua Ren šel mnohem dál, když tyhle sušenky nabídnul bezdomovci, který na ulici prosil o jídlo. Když pak ale sušenky rozkousl, nestačil se divit, že je uvnitř zubní pasta. Video zveřejnil v roce 2017.

53letý bezdomovec Gheorge přiznal, že se asi 5 minut po snědení sušenek pozvracel. Za tenhle krutý žertík se 19letý youtuber dostal před soud v Barceloně. A nejspíš se nestačil divit. Musí strávit 15 měsíců ve vězení a navíc musí zaplatit půl milionu svojí oběti. Bezdomovec tak docela zbohatnul, zatímco Ren byl obviněn z porušení morální bezúhonnosti.

Přítel Týnuš Třešničkové konečně promluvil. 1

Přítel popálené Týnuš Třešničkové přiznal, kdy se youtuberka konečně vrátí do Čech! Bude to dřív, než byste čekali

Spí jako plaňka

18 fotek psa, který spí jen na zádech a vždycky u toho vypadá dokonale

Článek je zařazen v: youtuber , oreo , prank