Youtuber Logan Paul prozradil, že má za sebou nejtěžší týden roku. Co ho srazilo na kolena?

Internetová hvězda zažila před Vánoci ten nejhorší týden z roku.

Jeden z nejkontroverznějších amerických youtuberů Logan Paul prožíval na svátky těžké chvíle. Na Instagramu sdílel sérii fotek, kterou doprovodil dlouhým vysvětlením toho, co se s ním během Vánoc a silvestra dělo. Podle jeho slov to odstartovalo detoxem od marihuany, kdy prožíval ošklivé abstinenční příznaky jako nechuť k jídlu, nespavost a extrémní podrážděnost.

Tím to však ani zdaleka neskončilo. Místo toho, aby na oslavu nového roku uspořádal jeden ze svých legendárních večírků, dostal šestadvacetiletý youtuber těžkou otravu z jídla. „Zvracel jsem víc než 40krát a večer jsem strávil pocením v posteli,“ napsal Paul na sociální síť. „Byl jsem hrozně dehydratovaný. Dokonce jsem volal do nemocnice, ať přijedou a napojí mě doma na infuzi, abych si doplnil tekutiny a živiny a mohl vyrazit na večírek,“ líčil influencer, kterému lékaři však řekli, že to není možné, dokud ho neodvezou do nemocnice. S tím nesouhlasil.

Ani fyzické vyčerpání však zjevně mladé internetové hvězdičce nezabránilo, aby šla oslavit konec roku, jak se sluší a patří a vyrazila i přes totální vyčerpání na večírek. „Dobelhal jsem se tam, ale po 10 minutách jsem si uvědomil, že je můj osud zpečetěn a šel jsem zase domů,“ napsal zdrceně Paul a přiznal, že už to byl třetí silvestr, kdy byl vážně nemocný a sáhl si na dno.

Sdílejte článek
Štítky jídlo nemocnice Instagram Vánoce youtuber zpověď otrava jídlem Logan Paul Logan Paul

Přečtěte si také