Youtubeři

20. října 2022 09:39

redakce Prima Lajk

Youtuber se na jeden den choval jako sériový vrah Dahmer. Fanoušci ho za to zkritizovali

Týpek 24hodin předstíral, že je sériový vrah Jeffrey Dahmer.

Jeffrey Dahmer alias Kanibal z Milwaukee, jenž mezi lety 1978 až 1991 zavraždil minimálně sedmnáct mladých chlapců a mužů, se před několika týdny dočkal desetidílné minisérie. Brutální životopisný seriál prakticky okamžitě upoutal pozornost fanoušků po celém světě a z vraha a nekrofila se stala bizarní celebrita.

Dokonce až v takové míře, že někteří lidé na internetu už sdílejí své inspirace, že by se za Dahmera převlékli na Halloween. K nevoli většiny lidí však youtuber, který vystupuje pod přezdívkou DuB Family, na strašidelný svátek nečekal a na jeden den se v sériového vraha proměnil už nyní. A všechno zaznamenal na kameru.

Nasadil si blonďatou paruku, ikonické „dahmerovské“ brýle a sehrál některé scény z několikadílného seriálu. Celý den tak chodil po městě a předstíral, že je Kanibal z Milwaukee. Pro některé jeho fanoušky už to však bylo přes čáru a nařkli ho ze zneuctění památky obětí sériového vraha.

„Neber to špatně, ale tohle jsi přehnal. Ty hrozné vraždy stále pronásledují rodiny obětí,“ poznamenal jeden z nich, zatímco i další komentující se přidali s kritickými poznámkami. „Připadá mi dost divné se tomu smát a dělat si z toho legraci. Nemáš žádnou úctu,“ vzkázal uživatel youtuberovi v komentářích.

Na celé video kontroverzního youtubera Dub Family se můžete podívat zde:


Přečtěte si také