allie a sam lesbicky
Autor: instagram.com/allieandsam/ allie a sam lesbicky

Youtuberky uspořádaly soutěž o lahvičku se spermatem! Tohle opravdu myslí vážně?

sis. Publikováno: 17.08.2020
Lesbický pár způsobil rozruch na sociálních sítích poté, co nabídl svým fanouškům šanci vyhrát lahvičku s dárcovským spermatem.

reklama

Influencerky Allie a Sam, které tvoří zároveň lesbický pár, oslovili sperma banku a uspořádali pro své sledující dost podivnou soutěž. Vyzvali své fanoušky, aby je začali sledovat a označili nějakého svého kamaráda v příspěvku, pokud se chtějí soutěže zúčastnit. Ve hře opravdu byla lahvička se spermatem s popiskem, že jsou youtuberky nadšené, že mohou někomu pomoci rozšířit jejich rodinu. Soutěž byla otevřená pro obyvatele Kanady a USA. Kromě obrovského zájmu však ženy okamžitě spousta lidí začala kritizovat s tím, že jim to připadá dost divné vyhlásit soutěž zrovna o takovouto věc.

Jeden z komentujících prohlásil, že je to ta „nejsměšnější, ale přesto uvěřitelná věc, kterou za celý týden viděl“, jiný komentoval slovy, že jde sice o pěkný nápad, ale že je velmi divné rozdávat sperma na Instagramu. Mnoho lidí však naopak lesbickému páru poděkovalo s tím, že mnoho párů je šťastných, že založili rodinu, ale že je dárcovské sperma velmi drahé. Proto uvítali, že youtuberky tuto možnost nabízejí. Další nastávající rodiče se pak postupně svěřili se svými zkušenostmi a s tím, jak těžké je pro rodiče podstupovat celý proces IVF, kolik co stojí a jak náročné je nakonec si „dítě ze zkumavky“ opravdu pořídit.

Sex

Žena téměř zemřela po sexu s manželem! Vážně měla alergii na jeho sperma?!

ilustrační obrázek

První spermabanka na světě, která má pouze sperma infikované HIV

reklama