Youtubeři

31. března 2016 16:25

Tereza Javorová

ZÁZRAK: FattyPillow zhubnul 60 kilo! Váží už míň jak metrák. Jak vypadá? (apríl)

Nejslavnější tlouštík středoevropského internetu a možná i celého Česka zhubnul za neuvěřitelně krátkou dobu svoje ikonické špeky! Jak se mu to podařilo?

Fatty šel konečně do sebe a uznal, že jeho neuvěřitelná váha 170 kilogramů ho brzy přivede minimálně na ortopedii. Po pár krocích se zadýchával, neuvěřitelně se potil a začínal mít zdravotní problémy. Díky své slávě a bohatství, které získal na Twitchi a YouTubu si ale mohl dovolit zaplatit ty nejlepší výživové poradce a odborníky.

Během neuvěřitelných tří týdnů se mu tak podařilo zhubnout asi šedesát kilogramů! Musel se vzdát všeho sladkého, šlehačky i pizzy a sladkých nápojů. Náramně se mu tak vyplatily zkušenosti s poléváním sebe sama během svých streamů – všechny potraviny, na které měl zálusk, prostě tři týdny vysypával a vyléval na svoje trička a konzumoval pouze detoxikační javorový sirup. Razantně mu tím sice vzrostly náklady na uklízečku a prací prášky, jimiž mu jeho slečna prala oblečení, kila ale letěla střemhlav dolů.

Bez pohybu by to ale samozřejmě nešlo, takže Fatty chodil každý den do posilovny a tvrdě na sobě makal. Svoji proměnu před fanoušky ale celou dobu tajil, protože se bál, že by se mu zhubnout nemuselo podařit. A nejspíš ho k tomuto tajnůstkaření dohnaly i obavy z toho, jak na jeho proměnu zareagují uživatelé – přece jen většina jeho fanoušků kvitovala jeho váhu a to, že se stal ikonou obézních lidí.

Obavy se však nenaplnily a z FattyhoPillow je dneska SlimmyPillow! Koukněte, jak po obrovské dřině vypadá:

Sdílejte článek
Štítky YouTube Česko

Přečtěte si také