návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Známá youtuberka bude mít nová prsa! Proč si je chce nechat zvětšit?

Máme tady další youtuberku, která není spokojená se svými prsy, a proto si je chce nechat zvětšit implantáty.
Vydáno: 30.07.2019
Terry
Autor: instagram.com/@terrymakeuptutorials Terry

Vypadá to, že s umělými prsy se mezi youtuberkami roztrhl pytel. Snad každá, která není spokojená se svojí velikostí, okamžitě běží na plastiku pro umělé implantáty a točí o tom video. Operace jsou dost drahé a rozhodně nejsou úplně bez rizika. Nicméně před tím se ženy nezastaví. Výjimkou není ani 29letá youtuberka TerryMakeupTutorials, která v nejnovějším videu dlouze vysvětluje, jak nejsou velká prsa důležitá k životu ani to, že pouze velká prsa jsou pěkná. Ale že ona bude o dost spokojenější.

Co na to říct. Terry to rozhodně po dítěti nemá vůbec zapotřebí a její velikost je ideální. Spíš by jí mohly prsa ženy ještě závidět. Otázkou je, proč dnes ženy mají ohledně prsou mindráky. Možná je to velkým tlakem sociálních sítí, kdy vidí další „dokonalé“ ženy a chtějí se jim vyrovnat, nebo jen tím, že jsou youtuberky víc vidět. Terry podotkla, že jí nesledují malé děti, ale dospělé ženy. Chtěla tak omluvit, že propaguje zvětšování prsou ve videu a ještě si rýpla, že horší by bylo, kdyby propagovala házení petard do autobusu, nebo ježdění nepovolenou rychlostí po dálnici.

No, nevíme, skoro to vypadá jako by měla špatné svědomí. Možná by to příště stačilo bez obhajujícího komentáře.

Článek je zařazen v: velká prsa , zvětšení prsou , plastika , týnuš , tresnickova , terry , terrymakeuptutorial

reklama