Virály

6. května 2023 14:45

redakce Prima Lajk

Žena zažila hlasitý celotělový orgasmus na koncertě vážné hudby. Slyšeli ho úplně všichni!

Příběh ženy, která na koncertě Čajkovského zažila orgasmus, už obletěl svět. Jak se něco takového stane?

Když člověk otevře zprávy, je to občas dost depresivní. Následující příběh ale přece jen ta témata maličko vyvažuje, týká se totiž ženy, která se teď možná nechtěně proslavila po celém světě tím, že si užila orgasmus. Jo, čtete správně. A jak o tom všichni vědí? Dotyčná totiž orgasmus prožila přímo mezi desítkami dalších lidí na koncertě vážné hudby – konkrétně Čajkovského –, a to tak, že si jejího vzdychání všimli i filharmonici.

K momentu podle svědectví redaktorky Los Angeles Times Molly Grant došlo během Symfonie č. 5, kdy dívka nedaleko ní dosáhla celotělového orgasmu, což následně dala vědět prakticky celému sálu. Následně se žena jen nekontrolovatelně usmívala a samozřejmě červenala, protože až takový zážitek nejspíš nečekala ani ona sama.

Naštěstí byl při ní její partner, který se taky usmíval a snažil se dělat vše proto, aby se dívka nemusela stydět a třeba utéct. Celá scéna tak nakonec novinářce přišla docela roztomilá, a jak dokládají svědectví členů orchestru, ti to brali jako lichotku.

Sdílejte článek
Štítky koncert orgasmus klasická hudba Petr Iljič Čajkovskij

Přečtěte si také