Anička umře, uvedl Pavel Novotný. Petře, tvůj syn je prase, ohradil se zuřící Felix

Anička Slováčková podpořila svého otce Felixe

Válka mezi rodinou Felixe Slováčka a rodinou politika Pavla Novotného (ODS) nabírá na obrátkách. Na začátku stálo necitlivé Pavlovo vyjádření o tom, kdy umře Anička Slováčková.

Řeporyjský starosta Pavel Novotný si na mušku vzal nejprve Felixe Slováčka. Vadilo mu, že saxofonista a manžel Dády Patrasové se nechal fotit s šéfkou KSČM Kateřinou Konečnou. „Felix byl vždycky debil,“ uvedl starosta Řeporyjí.

Novotný ale pak pokračoval komentářem, kterým zaútočil na Slováčkovu rodinu. „Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Tohle ale přehnal.“ Proti zmíněnému prohlášení, které Novotný nakonec smazal, se ohradila drtivá většina diskutujících.

Nechutná slova vyvolala řadu bouřlivých reakcí. „Chlapče. To jsi totálně podělal. Napiš si, kdy a kde. Přijedu a dám ti do držky. Strašně moc,“ napsal Martin Kolovratník (ANO). Pavel Novotný později svůj příspěvek smazal.

Na slova Pavla Novotného nakonec reagoval také Felix Slováček. „Já na takové lidi, jako je on, nebudu vůbec reagovat. To, co napsal, je ošklivé, velmi ošklivé a divím se, že něco takového vůbec vypustí. Cokoliv bych k tomu řekl, to by nebylo slušné. Normální člověk tohle neudělá,“ uvedl pro expres.cz tatínek Aničky Slováčkové.

Tvůj syn je prase, vzkázal starému Novotnému naštvaný Felix

Jenže Pavel Novotný si dál stál za svým. „A nejvíc to budou soudit outlocitní debilové, co o tom nic neví. Já vše. Proto dávám té krávě Patrasové a tomu hovadu Felixovi pokoj. Tady ta doba fakt není pro mě. Jste pokrytci,“ prskal na sociálních sítích Novotný.

To už Felix Slováček nevydržel a vzkázal svému kamarádovi Petrovi, ať si syna zklidní. „Petra Novotného je mi líto, že má syna, který je takové prase. Mnoho lidí mi píše podpůrné zprávy, Aničce taky... Více už to komentovat nechceme,“ sdělil Slováček pro deník AHA!


Přečtěte si také