Showbyznys

9. listopadu 2023 16:09

Josef Šťastna

Damian kalil první ligu a pak se válel u Žilkové. Kordulka je špatná z rozchodu

Kordula Stropnická oslavila 18. narozeniny

Kordulka Stropnická oslavila 18. narozeniny, je z ní dospělá žena a zažívá první bolestivý rozchod. Pohledný a bohatý Damian se na ni vykašlal. Bulvární novináři tvrdí, že Damian se chtěl bavit a chlastal jako zjednaný, to prý bylo těžké hlavně pro Veroniku Žilkovou, která si pro dceru vysnila velkou budoucnost. Kdo ji nyní sbalí?

Dcera diplomata Martina Stropnického a herečky Veroniky Žilkové sní o krásné kariéře a bohatém princi na bílém koni, tím měl být pohledný Damian, ale láska skončila po necelých dvou letech. Kordulka dostala kopačky a není z toho vůbec šťastná.

Damian, který je synem bohatého pražského podnikatele, tvrdí, že je rád, že se Kordulky  zbavil. „Bohužel jsme měli moc odlišné názory. Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ uvedl Damian pro web TN s tím, že je rád, že rozchod má za sebou.

Podle buvlárního webu Expres je ale spokojená nakonec i Veronika Žilková. Ta nejprve na Damiana pěla samou chválu, ale to se mělo nakonec změnit.

„Damian nic nedělal, jenom chlastal první ligu a bydlel u Žilkové, která si pak stěžovala, že ho musí živit,“ napsali novináři z webu Expres s tím, že Damian se nakvartýroval k Žilkové, vyspával do oběda, pak se probral a hned plánoval další večírek.

„Zatímco Kordula jezdí na koni a její rodina dělá všechno pro to, aby byla úspěšná, on pořád jenom pařil, vymetal večírky a některé i organizoval. Vyspával do oběda a pořád se kvůli tomu s ní dohadovali. Damian byl tišší kluk a zřejmě byl v domácnosti submisivní. Skutečnost, že vydržel rok s Kordulou a Žilkovou, je výjimečná,“ dodal zdroj bulvárního webu. Snad tím tajným zdrojem není přímo Kordulčina sestra Agáta...

Podívejte se, jak Žilková září v seriálu ZOO:

Sdílejte článek

Přečtěte si také