Showbyznys

9. listopadu 2023 08:54

redakce Prima Lajk

Vůbec to s ní nešlo, tak se jí zbavil. Damian popsal, jak vyškrtl ze života Kordulu Stropnickou

Kordula Stropnická oslavila 18. narozeniny

Dcera Veroniky Žilkové zažívá první velké zklamání v lásce. Téměř po dvou letech vztahu ji ze života vymazal její partner Damian. Čerstvě plnoletá Kordula Stropnická se snaží tvářit, že je nad věcí. Damian se chlubí, jak jí dal kopačky.

Kordula Stropnická, dcera herečky Veroniky Žilkové a diplomata Martina Stropnického, se s pohledným Damianem poprvé ukázala na veřejnosti na podzim roku 2022. Tou dobou tvořila pár se zámožným chlapcem a milovníkem drahých aut už několik měsíců. Ze vztahu byla velmi nadšená Veronika Žilková, která rychle pochopila, že mladý muž má peněz jako smetí.

Jenže Kordula byla ze zlatého hnízdečka vyhnaná hned po příchodu osmnáctých narozenin. Damian pochází ze zámožné rodiny, což je znát z jeho outfitů za desítky tisíc korun i profilu na TikToku, kde rád ukazuje lásku k luxusním vozům za několik milionů a nebojí se přiznat, že umí pořádně sešlápnout plyn. To jsou všechno věci, na které si sestra Agáty Hanychové rychle zvykla.

Nyní se cesty pohledného páru rozešly, paradoxně s příchodem plnoletosti. Kordula se snaží tvářit, že ji Damian zklamal. Spekuluje se o tom, že mladých slečinek stíhal obhospodařovat více. Jak to bylo, ví jen on sám. Z rozchodu se ale určitě nehroutí.

„Bohužel jsme měli moc odlišné názory. Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ uvedl Damian pro web TN s tím, že je rád, že se Kordulky zbavil.

Podívejte se, jak si užívá Veronika Žilková:

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková TikTok Martin Stropnický Agáta Hanychová oděv Kordula Stropnická

Přečtěte si také