Extrém

2. února 2016 16:31

Adéla Skřivánková

10 pravidel, jak randit se spolužákem, aby to nebylo TRAPNÝ

Láska je silná věc. Jenže projevy vaší mladé zamilovanosti byste si měli nechat na doma, vážně. Jinak vás budou chtít zabít všichni vaši spolužáci i celý učitelský sbor. Jak randit ve škole, aniž by to bylo trapný až na půdu?

Nemuckejte se na chodbě o přestávce. Za prvé brzdíte provoz a spolužáci i učitelky se slabčím močovým měchýřem musí kolem vás kličkovat a za druhé nikdo není zvědavý na vaše propletené jazyky.

OK, došlo vám to a hledáte si jiné útočiště pro polibky lásky. Ale neterorizujte nebohou knihovnici tak, že obsadíte uličku biologie s tím, že se učíte o přírodě a lidském těle.

Stejně tak se nesnažte připravit infarkt uklízečce, když se zavřete do jejího kubálu.

Ve školní jídelně si se, proboha, krmte každý zvlášť a nezkoušejte se srkat polévkou křížem jak novomanželé při svatební hostině.

Ve škole si nikdy nefoťte společná selfíčka. NIKDY.

Ušetřete třídní trapné chvíle, kdy nemůže na záchod poslat vás oba společně, protože jí je jasné, že ty nejdeš na holčičky a frajer nejde na chlapečky.

Neotravujte spolužáky zamilovanými psaníčky. Sice si už asi píšete na Messengeru nebo na Whatsappu, ale kousek papírku se srdíčkem má svoji poetiku, co? Vykašlete se na to.

Pokud spolu sedíte dokonce v lavici, nedržte se, prosím, za ruce.

Když se máte rozdělit do skupin během hodiny matiky, hystericky netrvej na tom, že muste být spolu ve skupince s Vojtou, protože k sobě patříte.

Neryjte do lavice svoje iniciály. Školník vás zabije a třída po vás taky, když se bude muset 45 minut dívat na A+V v srdíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také