Extrém

28. prosince 2015 18:24

Lenka Zajícová

4 důvody, proč masturbovat denně! Už jste dneska škrtili užovku?

Masturbace je super, o tom není pochyb. Onanií prohlubujeme znalosti o našem těle a zjišťujeme, co se nám líbí. Masturbace má však i jiné benefity…A je jich opravdu hodně!

1, Onanie: Lék proti impotenci a cesta k vyvrcholení! Nejčastějším problémem u mužů je pouze částečná erekce. Další nepříjemností může být i předčasná ejakulace. Díky masturbaci se učíte mít to pod kontrolou! Stejně tak jako ženy objevují svá místa a učí se dosáhnout orgasmu, protože jen malé procento žen pravidelně dosahuje při sexu vyvrcholení. 2, Depka? Co to je?!

Při masturbaci se vám zvyšuje hladina oxytocinu a kortizolu v krvi. Tím se zvyšuje koncentrace psychického klidu a pohody.

3, Zapomeň penicilínovou léčbu. Nasaď PENISilínovou prevenci!

Masturbace podporuje imunitu a chrání naše tělo před různými vlivz okolí, infekcemi a chorobami. Ženám ke všemu ještě pomáhá při prevenci infekcí močových cest.

3 Prdelka jako dva kmínky! Při masturbaci zatínáme nejen svaly pánevního dna, ale často i stehna a hýžďové svaly. Takže pokud se ti nechce do fitka, nalaď pornhub.com a budeš spalovat kalorie daleko příjemnějším způsobem. 4, Masturbace minimalizuje raka! Podle několika studií je dokázáno, že muži, kteří pravidelně masturbují, výrazně snižují šanci na rakovinou prostaty. Je to proto, že toxiny způsobující onemocnění se vyplaví při každé ejakulaci. Podobně to platí u žen. Ty, které masturbují, snižují riziko vzniku rakoviny děložního čípku.

Sdílejte článek
Štítky nemoc erekce masturbace prevence ejakulace erektilní dysfunkce

Přečtěte si také