Sex a vztahy

22. prosince 2015 15:13

northstone

Orální sex pod stromeček? Dopřejte JÍ vánoční ORGASTICKÉ ŠÍLENSTVÍ!

Štědrý den už je za dveřmi a my bychom si měli uvědomit, že pravým poselstvím Vánoc je být si co nejblíž. Potěšit své blízké je krásné a nejhezčí přece je, když jsou dary od srdce. Takže v duchu Vánoc, dopřejte své milé orgasmus, jaký ještě nezažila!

Pokud to nevíte, i před orálním sexem je důležitá předehra. Pokud vlítnete rovnou na klitoris, začnete ho silně sát a zběsile lízat, je to ŠPATNĚ! Partnerku si položte na postel a začněte jí líbat na krku, ňadrech, bříšku, lýtkách, stehnech, vnitřních stranách stehen, pak znovu na bříšku, v okolí jeskyňky a pak teprve lehce přejeďte klitoris. Poprvé…

Špičkou ho jemně obkružujte a vnímejte, na co partnerka nejlépe reaguje. Vnímejte její pohyby, steny a klidně se jí i zeptejte, jak se jí to líbí. Střídejte špičku jazyka i celou jeho plochu. Na zuby rozhodně zapomeňte! Kromě klitorisu se věnujte i oblasti stydkých pysků. Olizujte je a nezapomínejte průběžně vlhčit.

Ovšem pokud pracujete správně, sliny už by v tuto chvíli neměly být potřeba. Jazykem pak pokračujte až K dírce a tu nejprve jemně obkružte a poté opakovaně zkoušejte, kam až se jazykem dostanete. Měňte tempo i hloubku a nasliněným prstem jemně masírujte odkrytý poštěváček. V tempu přidávejte, ale stále buďte jemní. A rozhodně zapomeňte na rychlost. A tip na závěr? Jazykem kmitejte ze strany na stranu od klitorisu až po dírku a zpět. A vytrvale opakujte! Přejeme hezké Vánoce!

Sdílejte článek

Přečtěte si také