Sex a vztahy

19. října 2015 18:15

Michal Chalupa

Nebuďte nudná: 4 rady, jak VYTUNIT orální sex!

Orální sex je důležitou součástí intimního života. Umět partnera uspokojit ústy je stejně důležité jako to, když mu dopřejete kvalitní zásun. Ale stejně jako průnik, tak i orál se může stát po čase stereotypním. Proto přinášíme několik rad, jak ho ozvláštnit...

1. MňamkaPokud máte s partnerovým údem v puse nějaký problém, poslouží vám ochucené lubrikanty nebo přímo nějaká tekutá mňamka. Slaninu třeba nedoporučujeme, mohla byste zkousnout! Když ale penis pokapete několika kapkami rozpuštěné čokolády (ne horké!!!) nebo medu a penis vám zachutná, partner vaši změnu určitě rychle pozná a ocení.

2. ChladKombinace něčeho chladného a vašich teplých úst, dokáže muži přivodit opravdové blaho. Kostky ledu však nedoporučujeme, ty dokážou umrtvit. Za nás stačí troška zmrzliny, jejíž příchuť máte oba rádi. Někdy stačí i mentolka. Můžete pak střídat olizování, cumlání a líbání a partnera nadchnete.

3. Orální sex/masáž žaluduKdyž se pustíte do orálního sexu, partnera nadchnete, to je jisté. Když ji ale zkombinujete s masáží žaludu, bude žadonit, abyste nepřestávala. Jak na to? Věnujte se orálnímu sexu tak dlouho, dokud nebudete mít v puse dostatek slin, ty potom všechny zanechte na penisu. Jednou rukou ho pevně chytněte u žaludu a dlaní druhé ruky zlehka kružte v protisměru hodinových ručiček po obnaženém žaludu.

4. MocDovolte partnerovi, aby vám za zády svázal ruce. Mnoho mužů totiž vzrušuje, když mají pocit absolutní moci. Samozřejmě musíte mít v tomto případě v partnera absolutní důvěru. Dámy, které zvládají praktiku „hluboké hrdlo“, mohou být úplně v klidu.

Sdílejte článek
Štítky orální sex penis rada

Přečtěte si také