Extrém

29. prosince 2016 15:21

redakce Prima Lajk

Bizár! Muž byl vyhozen z Facebooku. Myslí si, že jeho jméno je falešné. Neuvěříte, jak šíleně se jmenuje!

Muž chtěl být v kontaktu se svými blízkými. Sociální síť ho pokládá za krutý žert.

Pětapadesátiletý muž s Velké Británie je kvůli svému zdravotnímu stavu nucen prožít zbytek života na vozíku a žije navíc zcela sám. Ze strachu ze samoty a naprosté izolace se proto rozhodl založit profil na Facebooku, aby tak zůstával v pravidelném kontaktu se svými blízkými. Tato radost mu ovšem dlouho nevydržela. Facebook jeho účet totiž zrušil a to ze zcela absurdní důvodu. Myslí si totiž, že jeho jméno je falešné. A jak že se tedy pán ve skutečnosti jmenuje? Věřte nebo ne, ale on se opravdu jmenuje pouze DJ!

Muž se k tomuto netradičnímu jménu přiklonil v roce 2008, kdy si musel změnit jméno z bezpečnostních důvodů. Toto jméno si pak zvolil proto, že se tímto povoláním dříve opravdu živil. Dnes už však s hudbou nemá nic společného. Lidé z Facebooku mu ovšem nevěří a žádají, aby na profilu uvedl své pravé jméno. Myslí si totiž, že jde pouze o pseudonym, jimž by chtěl pouze propagovat své hudební projekty. Jeho jméno tak nesplňuje parametry a pravidla osobní profilu.

Muž je vzteky bez sebe a už na Facebook dokonce poslal jako důkaz i kopii svých dokladů. I přesto ale na síti stále tvrdí, že je toto jméno neakceptovatelné a žádají změnu. DJ se proto zlobí a bojí se, že kvůli nim ztratí kontakt se svou rodinou. Uvidíme, zda se mu tuto bizarní situaci podaří vyřešit, nebo si Facebook bude i nadále trvat na svých pravidlech.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Facebook vyhozen

Přečtěte si také