Extrém

24. března 2016 11:01

Tereza Javorová

Chcete je mít velká a pevná? 4 triky, jak si zvětšit PRSA až o dvě čísla!

Nemusíte jít hned pod kudlu a vycpávat se silikonem jako trofejní zvěř. Existují jiné triky, jak poprsí zvětšit!

1. Optický klam

V dnešní době je už každá druhá žena téměř profesionální vizážistkou a s obličejem dokáže neuvěřitelné věci. Tak proč ne s dekoltem? Podívejte se na pár tutoriálů na YouTube, jak si pomocí pudru a tělových stínů zvýraznit a vystínovat dekolt. Místo placatého tvaru mu dáte 3D rozměr!

2. Správná poprsenka

To je alga omega krásného výstřihu. Nekupujte si schválně malé podprsenky, které vám prsa stlačí a vy máte pocit, že je máte alespoň nahoře. Pod tričkem je přechod vidět a není to vůbec hezké. Vsaďte na skvělou push-upku, která dokáže zázraky. Tajný trik? Ramínka podprsenky si za krkem, resp. trochu výš než mezi lopatkami, spojte. Prsa se zvednou a vzedmou!

3. Postoj

Narovnat! Když se budete hrbit, tak těžko mohou muži a ženy obdivovat tyčící se ňadra. Leda tak propadlý hrudníček. Takže pěkně narovnejte záda, zatáhněte břicho a rameno stlačte dolů a dozadu. Necítíte se najednou i trochu lépe?

4. Fackování (!)

Na tuto neuvěřitelnou techniku přišli v Thajsku, kde ji dokonce uznávají jako oficiální metodu! Cíleným plácáním a hnětením prsou lze prý dosáhnout velikosti až o dvě čísla větší! Nejsme si tedy ale jistí tím, jestli prsa fackováním pouze nenatečou. Nebo vás bolí tak, že vám přijde, že jsou větší.


Přečtěte si také