Chcete práci snů?! Nejúspěšnější uchazeč bude pít spoustu whisey a létat po světě

Aneb co bych chtěl dělat, až jednou budu velký...

Pro některé lidi neexistuje perfektní práce. Všichni se snažíme najít si cokoliv jiného, co by nás donutilo do práce jít, nehledě na to, jaká hloupost by to byla. Na některých zaměstnáních se zdá být nemožné najít najít něco perfektního. Pokud nějakou takovou máte, měli byste s tím něco dělat, protože takový stav už je dost špatný. Zkuste si například představit, že místo osmi hodin v kanceláři nebo na stavbě byste lítali po světě a pili whiskey! Přesně to je totiž náplň nového vysněného povolání.

Skotská společnost Grant’s přijímá nové celosvětové vyslance, kteří by pili jejich alkohol. Jedinou nevýhodou této práce jsou tedy občasné kocoviny. Samozřejmě byste pro získání pozice přece jen něco udělat museli, je třeba naučit se veškeré informace o firmě a zdokonalit své sociální schopnosti, abyste mohli informovat lidi o akcích s whiskey. Úspěšní kandidáti musí projít dvoukolovým pohovorem a musí na nějaké sociální síti sdílet fotku s vlastním drinkem pod hashtag #GrantsInterview, který by měl vypovídat o jejich osobnosti. Hlavní ingredience je samozřejmě Grant’s whiskey. Poté vyberou 250 lidí, jejichž počet pak ještě sníží na 20 vyvolených. Ti budou převezeni do původního lihovaru v Duftownu na speciální akci a zůstanou tam na dvě noci v hotelu.

Z těchto událostí napíšou závěrečnou zprávu a společnost pak vybere tři nejlepší, které pošle do nejrůznějších zemí po celém světě, jako jsou Polsko, Izrael, JAR, Rusko nebo Kolumbie. Tam budou muset organizovat akce, propagovat značku a produkty, stejně jako přesvědčovat lidi, aby si koupili jejich whiskey. Celou dobu samozřejmě tuto whiskey budou pít i oni sami. Po návratu bude vybrán jeden nejlepší kandidát, který se stane celosvětovým vyslancem společnosti a navždy bude součástí folkloru whiskey jako jeden z mála těch, kteří vybudovali svou kariéru na pití. Pokud se domníváte, že je to práce přímo pro vás, stačí jen navštívit web Grant’s a přihlásit se do výběrového řízení. Tak směle do toho!

Sdílejte článek
Štítky whiskey práce povolání

Přečtěte si také