Extrém

27. června 2019 14:33

redakce Prima Lajk

Děsivá aplikace umožní svléknout KAŽDOU ŽENU jedním klikem! Tady je důkaz

Tahle aplikace způsobí velký chaos. Aplikace dokáže svléknout každou ženu jedním klikem. Jak proti ní bojovat?

Internetoví úchylové po celém světě slaví. Jeden programátor teď totiž vymyslel aplikaci, která dokáže svléknout jakoukoliv ženu tak aby to vypadalo, že je na obrázku reálně nahá. Software se jmenuje DeepNude a pochopitelně souvisí s tzv. DeepFake systémem, který zaměňuje lidské tváře na internetu už nějakou tu dobu.

Aplikace každopádně svlékne do naha pouze ženy, a čím odhalenější fotka je, tím přesnější dostanete výsledek. Pro tyto účely testovali novináři z Vice.com fotografie dívek z magazínu Sports Illustrated, kde na sobě ženy většinou mnoho oblečení nemají, a tehdy prý získávali ty nejkvalitnější fotografie.

Používání aplikace vás vyjde na 50 dolarů, v přepočtu tedy 1100,- Kč a servery jsou momentálně vypnuté, protože stránky měly příliš vysokou návštěvnost, se kterou prý tvůrci nepočítali. Jakmile ale servery opět spustí, neexistuje nejspíš nic, co by někoho zastavilo v tom, ukrást vaše fotky na sociálních sítích, udělat z nich nahé fejky, a rozeslat je komukoliv bude chtít. Budoucnost je zatraceně děsivá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také