Extrém

17. srpna 2015 11:13

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ FOTO: Co můžete najít ve svém těle? Šváby i pavouky!

Šváb a dva pavouci našli nový domov uvnitř těl lidí. Dost bizarní situace, která nahání strach. V tuhle chvíli vám přijde, že chytit od psa blechu je ještě docela přirozená věc.

ŠvábV Austrálii se dějí věci a ty nejnechutnější storky s hmyzem, pavouky a hady pocházejí většinou z tohoto světadílu. Jeden muž se domníval, že ho do ucha kousl pavouk (docela normální věc, že ano), jenže lékaři zjistili, že má v uchu dvou a půl centimetrového švába! Když nezabrala vakuová pumpa, vytáhli brouka klasickou pinzetou.

Pavouk Týden vydržel v uchu jedné ženy malý pavouk. Žena slyšela divné zvuky a měla zvláštní pocit, jako by se něco pohybovalo v jejím uchu. Nakonec tam objevili pavouka. Když ho lékaři dostali ven, žena pavouka odnesla na zahradu a pustila ho na svobodu, tomu říkáme charakter!

Pavouk podruhéMladý Australan se vrátil z dovolené v Indonésii a kromě fotek a hezkých vzpomínek si odnesl i jednoho černého pasažéra. Upozorňovala na něj dlouhá nafialovělá čára, kterou měl muž od krku až pod pupek. Nejdřív si myslel, že ho něco pokousalo, ale nakonec se ukázalo, že se mu pod kůží procházel pavouk a dokonce se na pár dnů uvelebil v mužově žaludku!

Sdílejte článek

Přečtěte si také