Extrém

22. října 2016 08:00

redakce Prima Lajk

FOTO: Cizí muž ve vlaku čekal, až malý kluk usne. Poté předal jeho mamince tento tajemný vzkaz

Při výletu se synem zažila žena nečekané překvapení.

Mladá matka Samantha Welch se jednoho dne rozhodla se svým tříletým synem Rylanem vydat na výlet vlakem. Ten byl ovšem totálně přecpaný a žena byla ráda, že si mají kde sednout. Dítě bylo z velkého davu nervózní, a tak se ho žena snažila udržet zaneprázdněné, dokud jí neusnulo na klíně.

Během cesty nastoupil do vagónu neznámý muž, který si neměl kam sednout. Samantha mu však ochotně uvolnila místo. Když muž dorazil na svou zastávku, pomalu vstal, poklepal jí na rameno a řekl, že jí něco vypadlo z tašky. Podal jí složený kousek papíru a odešel pryč.

Žena ovšem vzápětí zjistila, že to nepatří jí. V papíru totiž našla peníze společně s malým vzkazem, který ji dojal téměř k slzám. Stálo na něm: „Dejte si na mě skleničku. Díky vaší slušnosti a učení vašeho syna dobrému vychování jste obrovským přínosem pro vaši generaci. Mám dceru stejného věku jako vy a jednou jí někdo udělal něco podobného. Doufám, že až bude mít jednou dítě, bude stejně dobrou matkou jako vy“.

Žena byla jeho činem tak dojatá, že snažila muže za každou cenu najít. Pátrala po něm na internetu a vystoupila i v britském televizním pořadu. Muže jménem Ken Saunders díky tomu nakonec vypátrala. On jí pak řekl, že jí chtěl svým vzkazem a penězi zkrátka zpříjemnit večer. Kéž bychom o takových dobrých činech a dojemných situacích slýchávali časteji.

První část dojmeného vzkazu., Foto: Sammie WelchMuž ovšem pokračoval i na druhé straně, Foto: Sammie Welch

Sdílejte článek
Štítky peníze papír vlak fotka výlet tajemno papír usnout Samantha Welch Ken Saunders

Přečtěte si také