Extrém

29. července 2015 11:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Horor z diskotéky. Vyhazovač dívce rozsekl hlavu, má děsivou jizvu přes celé čelo!

Narozeninová oslava se proměnila v krvavé drama, když teprve devatenáctiletou Jodie vyprovodil ke dveřím vyhazovač. Chtěla jít zpátky pro svou sestru, ale muž ji mrštil na zábradlí u chodníku. Odnesla si ránu na celý život.

Dívka vyrazila do jednoho londýnského klubu oslavit narozeniny svojí sestry. Jenže na konci páteční noci vypukla v druhém patře diskotéky hádka. Jodie v tom prý byla nevinně, ale i tak jí řekli, ať odejde. Když chtěla hledat svoji sestru, aby šla s ní, došlo k tvrdému incidentu.

S Jodie se vyhazovač moc nemazlil.

Když se lidé dozvěděli, co se Jodie stalo, ihned začali po sociálních sítích volat po zavření klubu a policejním vyšetřování pro pachatele. Klub se od dívčina zranění distancoval s tím, že žádný z jeho zaměstnanců tohle nemohl způsobit. Jenže z obyčejného pádu by dívka asi takhle nevypadala.

Ale někdo přeci jen na polici dorazil. Výslechy pokračují a pachatel by mohl být dopaden. Jenže Jodie už bude mít navždycky na čele jizvu. Takže pozor, až zase vyrazíte někam za zábavou, někde nemusí být všichni jenom milí!

Tohle si z diskotéky odnést nechcete.


Přečtěte si také