Extrém

21. listopadu 2016 15:27

redakce Prima Lajk

FOTO: Máma napsala přítelkyni svého ex vzkaz, který nikdo nečekal! Co řekla ženě, která se stýká s její dcerou?

Ze vzkazu se stal virální hit, který dostal přes 350 tisíc lajků a skoro 150 tisíc lidí ho sdílelo. Je totiž opravdu překvapivý.

Zpravidla to dopadne tak, že se bývalí manželé o potomky přetahují, často u soudu. Jenže Audrey se rozhodla, že nenchá nenávist, aby likvidovala dětství její dceři. Když si Audreyin bývalý manžel našel novou přítelkyni, Audrey proti ní nebojovala. Naopak si ji oblíbila!

Podle Audrey je lepší, když dítě miluje více lidí, tudíž nevlastní máma rozhodně nevadí, pokud má dívenku ráda. Aby Audrey upozornila na mnohdy zbytečné konflikty, které stejně už rozpadlý vztah neslepí, rozhodla se napsat přítelkyni svého ex vzkaz. Ten se díky svojí překvapivosti proměnil v internetový hit. Jeho text si můžete přečíst níže:

"Tohle je přítelkyně mého bývalého partnera. Je to nejúžasnější žena na světě! Jsem za ni moc šťastná protože když dcera navštěvuje svého tátu, tahle žena se o ni stará, kupuje jí dárky a vlastně se o ni stará jako o vlastní. Proč se všechny mámy chovají k ostatním ženám tak nenávistně a žárlivě? NIKDE se nepíše, že je jednoduché být matkou dítěti, které není vaše. Takže když se nějaká žena snaží, neodstrkujte ji! Protože NEPOTŘEBUJE hádky, kvůli kterým pak odejde, potom se objeví zlá nevlastní máma. Ty existují! Vidím je všude kolem! Mé dítě může mít dvě mámy, protože čím víc lidí miluje mou dceru, tím jsem šťastnější. Nikdy bych nechtěla, aby se cítila jako outsider, jsem za tuhle holku fakt vděčná. Dámy, dospějte a soustřeďte se na to, abyste byly dobrými matkami. Milujte více, nenáviďte méně."

Sdílejte článek
Štítky manželé

Přečtěte si také