Extrém

14. listopadu 2016 15:27

Tereza Javorová

GALERIE: Táta brutálně paroduje fotky své dcery. Takhle se jí vysmívá trapnými selfíčky! Má už víc followerů než...

Tátové dokážou být někdy krutí, když dceři v pubertě třeba řeknou, že se z ní stává kus ženské. Dcera si to vyloží, že je tlustá, a s brekem uteče. Z toho je pak velké mrzení. Zvlášť pro otce. Tenhle si ale z emocí své dcery rozhodně nic nedělá. Takhle zparodoval její fotky!

U většiny fotek, které si dáváme na Instagram nebo na Facebook, moc netoužíme, aby je viděli rodiče, nebo je nedejbože komentovali. Tento táta však zašel dál. Nejenže si pečlivě projel všechna selfíčka své dcery, ale rozhodl se ke krutému žertu. Nafotil se ve stejných polohách a ve stejných šatech (pokud nějaké měla) na sobě jako ona!

Srovnání mezi fotkami mladé dívky a fotkami jejího otce je pak neskutečně vtipné. Dovedeme si však představit, že dcera z trollingu nebyla tak nadšená. Na rozdíl od ostatních lidí, kteří jsou z parodií nadšení. A začali raději sledovat jejího otce!

Jak byste se zachovali vy? Zasmáli byste se společně se svým vtipným tátou, nebo byste měli chuť ho zabít? Podívejte se do galerie, jestli byste takový trolling ustáli!

Sdílejte článek
Štítky Instagram Facebook galerie

Přečtěte si také