FOTO: Teenager se zabil, protože mu jeho holka posílala tyto SMSky! Skončila u soudu. Zprávy si můžete přečíst…

V USA řeší bizarní případ. Osmnáctiletý Conrad Roy se před dvěma lety zabil po tom, co ho jeho přítelkyně Michelle vybízela, ať to udělá. Dnes 19letá dívka je u soudu a hrozí jí vězení.

Její obhajoba tvrdí, že Conrad Roy už dříve projevoval sebevražedné sklony, tudíž Michelle není možné z jeho smrti vinit. Nicméně teenager se otrávil výfukovými plyny ve svém autě právě po tom, co si několik dní esemeskoval s Michelle. Ta ho k sebevraždě přímo vybízela.

„Všichni budou chvíli smutní, ale přenesou se přes to a půjdou dál. Nedostanou se do depresí. Nedovolím to. Vědí, jak moc jsi smutný a budou vědět, žes to udělal, abys byl šťastný, a myslím si, že to pochopí a přijmou. Navždycky zůstaneš v jejich srdcích,“ napsala Michele Conradovi o jeho rodině. Na to jí Conrad napsal, že jí děkuje.

„Vždycky se usmívej a jo, musíš to udělat. Máš všechno, co potřebuješ. Nemůžeš selhat. Dneska je ta noc, Teď nebo nikdy,“ psala dál Michelle. Když pak Conrad sebevraždu nespáchal, Michelle mu napsala, aby se ho optala, proč to neudělal. Dávala mu také návody, jak se zabít: „Sedni do auta a odjeď na nějaké parkoviště, abys tam zaparkoval nebo tak něco. Udělej to brzy ráno. Udělej to teď, brzy.“

Mezitím si oba vyznávali lásku a Michelle mu slibovala, že ho nikdy neopustí. „Musíš to udělat, Conrade, nebo ti seženu pomoc. Nemůžeš to denně odkládat,“ psala Michelle. Conrad slíbil, že už se zabije a Michelle odpověděla: „Slibuješ?“ Po další výměně zpráv se Conrad opravdu zabil.

Sdílejte článek
Štítky sebevražda USA

Přečtěte si také