Extrém

24. srpna 2015 16:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Vypadala jako Shrek! Ženu přiměla k hubnutí jedna fotka. Kolik shodila?

Jednašedesátiletá Britka Pat miluje muzikál Shrek, v Londýně ho viděla už šestkrát. Jednou se jí poštěstilo vyfotit se i s hercem, který Shreka hraje. Na fotce vypadali skoro stejně, až na to, že herec nosí speciální oblek, aby vypadal jako bečka, ona ne.

Pat se pak strašně lekla a konečně téhle knihovnici, která většinu svého života tráví sezením, došlo, jak ve skutečnosti vypadá. Ne jako Fiona, ale rovnou jako Shrek. To ji motivovalo a rozhodla se, že se svou váhou musí něco udělat.

Před třemi lety, kdy si shrečí fotku pořídila, vážila Pat 102 kilo. Teď o tři roky později shodila přes 35 kilo špeků! Vyměnila šatník a začala se zajímat o to, co jí. Dřív si vystačila s brambůrky, a jak sama říká, po večeři s radostí spořádala rodinné balení čokolády.

Pat a tričko, které nosívala.

Pat si nikdy s váhou starosti nedělala. Když už jí praskalo oblečení ve švech, zkrátka si pořídila jiné. Nevzrušovaly ji ani vysoký tlak a cholesterol. Mnohdy se vymlouvala na menopauzu, když došla řeč na kila. Všechno ale změnila jedna fotka. Pat si začala kupovat zeleninu a ovoce.

Když zhubla, vyrazila opět do Londýna na Shreka a znovu se setkala s jeho představitelem. Tentokrát už na sobě neměl speciální oblek, tak si Pat aspoň nasadila shrečí uši, aby na ní přeci jen něco z bývalé zlobryně zůstalo, když už ne ta kila.

Před a po

Sdílejte článek

Přečtěte si také