Extrém

29. října 2017 15:39

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena se zhroutila poté, co našla v těstovinách z obchodu tuhle odpornou věc. Větší hnus jste ještě neviděli

Tomu se říká balíček s přkevapením...

Kdo z vás nemiluje slevy a akce, kdy získáte něco zdarma. Obvykle vás to potěší. Zkuste to ale říct Emmě O'Brienové ze Skotska. Ta nakoupila v místním Tescu výhodné balení těstovin, a když je doma otevřela, obrátil se jí žaludek. Nevolnost, která ji dohnala až k slzám, způsobila mrtvá myš, která 2 měsíce hnila v těstovinách.

Emma bulvárnímu plátku The Sun popsala situaci takto: „Když jsem spatřila myš, propukla jsem v pláč. Ten smrad byl strašný. Nikdy jsem nic takového necítila. Chtěla jsem na piknik vyrobit tuňákové těstoviny, vysypala jsem obsah sáčku do vody a zahlédla jsem něco zvláštního. Nejdříve jsem myslela, že je to nějaký vlas, ale pak jsem si uvědomila, že je to myší ocas. Když se manžel vrátil domů, plakala jsem v pokoji a muž hned odnesl hrnec do Tesca.“

Emma se od té doby nedotkla těstovin a jen pomyšlení na ně ji děsí. Poslední kapkou pak byla reakce od vedení obchodního řetězce. V dopise místo omluvy naznačilo, že hlodavec byl do těstovin vložen úmyslně a pachatelem může být klidně i Ema nebo její manžel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také