Extrém

2. září 2016 14:24

Tereza Javorová

GALERIE: Anorektičce zbývaly 2 dny, než by zemřela. Její vyhublé tělo už nemohlo dál fungovat. Takhle vypadala s 37 kilogramy!

Kvůli touze po štíhlosti se tato mladá dívka dostala na práh smrti. Jen o vlásek jí unikla!

Cazandra Zetterberg byla v roce 2013 převezena do nemocnice, kde lékaři nemohli uvěřit vlastním očím. Na vozíku před sebou viděli třesoucí se a na kost vyhublou dívku, která byla naprosto vyčerpaná. Nemuseli pátrat dlouho, aby poznali, že dívka trpí vážnou anorexií, kvůli které zhubla až na neuvěřitelných 37 kilogramů.

Teplota jejího vyčerpaného a zesláblého těla navíc klesla na 34 stupňů, ale ani to Cazandru nepřesvědčilo, aby se normálně najedla. Její rodiče dívku nutili do jídla po dva roky, ale Cazandra si stále připadala tlustá a stále nezadržitelně hubla. Zoufalým rodičům nezbývalo nic jiného než ji převézt do nemocnice. Tam se od lékařů dozvěděli šokující zprávu. Stačily by pouhé dva dny a dívka by zemřela. Její tělo už by takto nedokázalo dále fungovat.

Cazandře pomohla až její mladší sestra. Ta se smutkem a strachem o svou starší sestru zhroutila. Cazandra si uvědomila, že už nejde jenom o ni či hloupé kilogramy. Začala se vracet do normálního života a dnes vypadá skvěle! Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také