Extrém

28. června 2017 15:43

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka dostala padáka za to, že na sobě v práci neměla tuhle věc. Je to normální?

Tato dívka tvrdí, že ji v práci vyhodili kvůli tomu, že neměla vhodné spodní prádlo.

Kate Hannah (22) na svůj Facebook nahrála fotografii v šedivém bavlněném tričku, kde je bez podprsenky a k tomu připojila komentář: „ Právě jsem dorazila domů z práce, kde mě vyhodili za to, že jsem odmítla nosit podprsenku. Včera mi ještě ke všemu bratr mého šéfa řekl nevhodnou sexuální poznámku. Cítila jsem se potom velmi nepříjemně.“

„Bylo mi řečeno, že pokud nebudu nosit podprsenku, nemůžeme dál spolupracovat. To mi řekl před třemi dalšími zaměstnanci a zákazníky. Bylo to hrozně ponižující a jsem opravdu znechucená tímto neprofesionálním přístupem. Nikdo by nám ženám neměl říkat, co bychom měly nosit,“ vyjádřila se na svém profilu Kate.

Její příspěvek už okomentovalo tisíce lidí, kteří s ní z velké části souhlasí. Nikdo nechápe, proč by za takovou věc měla být žena vyhozena z práce. Zajímavý je také postoj hospody, ve které dívka pracovala jako servírka. Když se příspěvek stal na internetu virálem, vydala prohlášení, že žádný z jejich zaměstnanců nebyl vyhozen z tohoto důvodu. Ať už to bylo jakkoliv, nám rozhodně nevadí, když holky budou chodit bez podprsenky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také