Extrém

16. června 2016 16:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dojemný příběh opuštěné holčičky pokračuje. Díky internetu dostala přes deset tisíc…

Lidé s dobrým srdcem naštěstí ještě nevymřeli.

Je to pár dnů, co se stala internetovým hitem zdánlivě obyčejná fotka, na níž osmnáctiletá autistka Hallee Sorenson slaví úplně sama své narozeniny. Její sestřenice Rebecca se proto rozhodla dát smutnou fotku z loňské oslavy na internet a poprosit tak ostatní, aby hodné a zkoušené Hallee konečně dopřáli ty správné narozeniny. Jenže výsledek jejího snažení doslova bere dech.

Fotka se stala virální senzací a roztomilé Hallee ihned začaly chodit dárky a blahopřání ze všech koutů světa. Za uplynulý týden tak bylo na její adresu doručeno přes 10 tisíc narozeninových přání a dárků. A to je opravdu neuvěřitelné! Přáníček bylo dokonce tolik, že musela k Halle přijet samostatná dodávka.

Dívčiny narozeniny jsou přitom až 2. července. Dá se tedy předpokládat, že dárků bude ještě přibývat. Autistická Halle ani její rodina neskrývají dojetí a s dárky se chlubí na své facebookové stránce, kde současně i děkují všem hodným duším. A nutno říct, že po právu. Tento dojemný příběh se zkrátka dočkal ještě dojemnějšího zakončení.

Sdílejte článek
Štítky narozeniny galerie Halle Internet

Přečtěte si také