Extrém

24. října 2016 16:31

Tereza Javorová

GALERIE: Jsi tlustá! smějí se Miss Islandu. Kráska vrátila úder a vystavila svoje tělo v plavkách. Přijde vám oplácaná?

Dnešní svět je už naprosto zvrácený, jinak si tento spor nedokážeme vysvětlit! Blonďatá kráska, která vyhrála soutěž Miss Island, není podle některých zlých jazyků příliš hubená na to, aby se mohla účastnit soutěží krásy. Sympatická dívka však díkybohu zůstala nohama na zemi.

Dvacetiletá Arma Ýr z Reykjavíku vyrála soutěž krásy Miss Island a měla obrovskou radost. Sympatická blondýnka však netušila, že i když je úřadující nejkrásnější ženou Islandu, někdo jí dokáže srazit sebevědomí. Podobně jako ostatní Miss na světě, se i ona připravovala na mezinárodní soutěž krásy Miss Grand International. Jenže pár dní před soutěží jí přišla zpráva od samotného zakladatele soutěže, tchajwanského moderátora Nawata Itsaragrisil. A kráska zůstala v šoku.

Napsal jí, že by do soutěže měla přestat jíst snídani, přes den si dát jenom salát a pak už pít jen vodu. Dodal, že jí to radí proto, že mu je sympatická a chce, aby se v soutěži dobře umístila. Jinými slovy si myslí, že je moc tlustá.

Rozhořčená bývalá závodní gymnastka neváhala a k jeho zprávě se okamžitě vyjádřila na sociálních sítích. "Pokud po mně chce zakladatel soutěže, abych zhubla, pak si nezaslouží, abych byla v Top 10. Moje ramena jsou možná trochu širší, ale je to proto, že jsem závodně dělala gymnastiku a jsem na to hrdá. Samozřejmě si podobné poznámky neberu k srdci, ale osobně si myslím, že vypadám dobře," odpověděla věcně blonďatá kráska. Dodala, že už teď nemá chuť se na soutěž nijak připravovat.

Co si myslíte vy? Měla by zhubnout? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také