Extrém

22. července 2015 13:52

Tereza Javorová

HRŮZA! Žena zavřela svého dvouletého chlapečka s Downovým syndromem do pračky. Teď se diví, proč si pro ni přišla policie

"Víte, on miluje pračky!" zmateně vysvětlovala jednadvacetiletá Courtney Stewart, která svého dvouletého sny s Downovým syndromem zavřela do pračky. Neuvěřitelný čin dokonce vyfotila, pověsila na Facebook a napsala, že to byla ohromná zábava. Přišla si pro ni policie.

Courtney vážnost celého incidentu nechápe a odmítá se omluvit. Kvůli fotce, kterou umístila s vysmátým komentářem na Facebook, ji ale přes hodinu vyslýchala policie.

Na fotce je totiž její dvouletý chlapeček, který je postižený Downovým syndromem, zavřený v pračce. Její dveře navíc přidržuje ruka dospělého.

Courtney k fotce napsala komentář. "To je ale legrace!" Okamžitě ale obdržela vlnu negativních reakcí. Lidé ji nazývali cvokem a připomínali, že takto umřelo už spoustu dětí či domácích zvířat.

Matka chlapce však reakce nechápe. Její chlapeček prý miluje pračky i celý proces praní, a tak ho do bubnu pračky jen tak z legrace zavřela. "Na fotce je evidentní, že se usmívá. nehrozilo mu žádné nebezpečí! Pračka nebyla zapojená a dveře jsem jen přidržovala rukou," vysvětluje Courtney.

Taková obhajoba ale nestačila policii. Navštívila Courtney doma a zpovídala ji víc jak přes hodinu. "Je to hrozný pocit, když si někdo myslí, že jste špatný člověk. Nikdy bych svému chlapci neublížila," říká mladá matka.

"Co si lidé jako myslí? Že bych spustila ždímání, nebo co?"

Případ zatím není uzavřen. Mluvčí policie se ale vyjádřil, že celou událost musí důkladně prošetřit, protože by podobné chování mohlo negativně ovlivnit zdraví dítěte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také