Extrém

16. listopadu 2017 14:14

redakce Prima Lajk

Internetem se šíří šílená challenge, během níž se musí chlap udělat 500x za měsíc! Zvládne to ten váš?

Tohle opravdu myslí někdo vážně?

Internet už zažil mnoho šílených výzev, z nichž zůstával rozum stát. Ta, která se má rozjet na začátku prosince, je ale vážně šílená. Challenge určená pro pány se nazývá Destroy Dick December, volně přeloženo jako Znič v prosinci svůj penis.

Pravidla jsou velmi jednoduchá. Dotyčný má každý den masturbovat tolikrát, kolikátého je zrovna v kalendáři. V praxi to tedy znamená že 1. prosince si má muž dopřát jednu masturbaci, na Silvestra má ovšem onanovat rovnou jednatřicetkrát!

Odměna? Kromě přílišného sebeuspokojování žádná. Důvod? Protože nejspíš šílenci na internetu nemají co dělat. První zmínka o této šílené výzvě byla zaznamenána před několika dny na instagramových účtech rapper2k a losst8 a začíná se až nečekaně rychle šířit po všech sociálních sítích. V zahraničí na Facebooku už se pak memy či odkazy na tuto výzvu objevují čím dál častěji.

Podobná výzva přitom nemusí být pro mužské nádobíčko vůbec prospěšná. Přílišná masturbace totiž může vést k problémům při sexu, např. předčasné ejakulaci. Nemluvě o tom, že penis může být při opakované masturbaci podrážděný a může vás začít pěkně bolet. Podobný nápad tak může být nejen dost šílený, ale vlastně také nebezpečný.

Sdílejte článek
Štítky Facebook Penis masturbace ničení penis challenge silvestr nebezpečné Internet

Přečtěte si také