Extrém

24. června 2015 11:57

Tereza Javorová

INZERÁT: Chodíte ráda nahá? Tenhle 60letý nudista hledá pravou lásku! Zn: Nic neskrývá

Pokud jste single, započala jste druhé půl století svého života a rozhodně nejste žádná stydlivka, tak jsme pro vás našli ideálního muže. Jmenuje se Andrew Williams, je mu šedesát, má dlouhé šedé vlasy a nenosí oblečení.

Andrew svršky odhodil, když byl mladý teenager a rozhodl se trochu provokovat a bouřit. Kalhoty si pak ale už neoblékl. Celý život chodí nahý.

Z mladého bouřliváka, co obrážel kluby, nudistické akce a párty, se stal klidný stařík, který rád stříhá živý plot, navštěvuje historická místa a skládá hudbu na svém bongo. Jediné, co mu schází ke štěstí, je pravá láska. "Rád bych poznal nějakou nudistku, doufám, že na mě někde čeká."

To, že by možná měl větší šanci se s nějakou ženou seznámit, kdyby byl oblečený, si nepřipouští. Nudismus je jeho životní styl a jeho partnerka by měla také chodit výhradně nahá. Andrew dokonce navštívil i několik nudistických hotelů, aby ženu svých snů našel, ale zatím bezúspěšně. Jediný, kdo mu dělá společnost, je jeho pes.

Pokud je vám tento bělovlasý stařík sympatický a už vás nebaví nosit oblečení, neváhejte a jděte do toho! Určitě před vámi nebude nic skrývat.

Sdílejte článek
Štítky láska pravá láska Andy Williams stařík Nahý

Přečtěte si také