Extrém

19. června 2015 13:46

Tereza Javorová

Svojí krásou přivádím muže k slzám! Tvrdí 58letá žena, která prý vypadá na 35!

Ženy po padesátce většinou velkým sebevědomím neoplývají. To ale není případ Stephanie Arnott, která ve svých osmapadesáti letech o sobě tvrdí, že vypadá na pětatřicet a muže svojí krásou přivádí k slzám. Má pravdu?

Na Stephanie, která už je babičkou, prý všechny ženy žárlí a muži z ní nemohou spát. Postavičku by jí totiž mohla závidět kdejaká dvacítka, na břiše má pekáč buchet a vypadá lépe než její dospělá dcera, která už má dítě.

"Ženy mi závidí, protože vypadám dobře, umím se obléct, umím mluvit a strhávám na sebe pozornost mužů. Mám úroveň, eleganci a šmrnc," říká sebevědomě Stephanie. Pokud byste ale čekali, že chodí s nějakým mladíčkem, jste na omylu. Jejímu muži Ianovi je šestašedesát let a prý jsou šťastni. "Ian je na mě pyšný a je rád, když se za mnou ostatní muži otáčejí!"

I když Stephanie na svůj věk vypadá opravdu dobře, stejně je vidět, že její kůže už není tak pevná jako dřív. Sama Stephanie přiznává, že má celulitidu a není dokonalá. V mládí se chtěla stát modelkou, ale prošvihla svoji příležitost. Teď se snaží prorazit znovu. "Být modelkou je mým velkým snem!"

Sdílejte článek

Přečtěte si také