Jsme příliš tlustí na práci, vzkazuje povedený páreček. Neuhádnete, kolik berou měsíčně!

Seznamte se. Stephen Beer (45) a Michelle Coombe (43). Dvojice z Plymouthu váží dohromady 343 kilogramů. V televizním dokumentu o sobě hlásili, že jsou příliš tlustí na to, aby je někdo zaměstnal. Žijí si ovšem skvěle – v přepočtu na dávkách dostanou až 70 tisíc měsíčně!

Nedávno měli svatbu, pro Stephena to byla už pátá cesta k oltáři. Dokument odvysílaný na stanici Channel 5 zachytil, jak se na velký den chystají, jak se snaží zhubnout v kursu, jak žijí. Pořad způsobil v Británii obrovský poprask a vlnu kritiky.

Megamanželé totiž žehrají na to, že jsou tlustí a nemocní. Většina jejich chorob ale plyne právě z tloušťky a tvůrci dokumentu ukázali, že oba se po každém pokusu zhubnout hodně rychle vrátí ke svým špatným návykům. Ona miluje boloňské špagety, on kebab, který nesměl chybět ani na jejich svatbě. Ta, mimochodem, stála přes sto tisíc!

Práci neshánějí. Stephen nepracuje už pět let, Michelle dokonce nepracovala NIKDY!

Stephen je tak tlustý, že občas nemůže ani chodit. Váží 197 kilo. Michelle, která vypadá jako stařena, ale ve skutečnosti je teprve čtyřicítka, váží 145 kilo.

Zaostřeno na kila:

Sdílejte článek
Štítky dokumenty Velká Británie svatba Channel 5 Plymouth Tlustý

Přečtěte si také