Extrém

30. června 2015 17:05

Tereza Javorová

Krásná terapeutka přejela TŘIKRÁT svého přítele. Přežil to a odpustil jí

Se Starinou Merrill byste se asi pohádat nechtěli. Po roztržce, co měla se svým přítelem, sedla do auta a třikrát ho přejela!

Sedmadvacetiletá Starina je matka dvou dětí a má trochu výbušnější povahu. Na Štědrý den se pohádala se svým přítelem Edwardem Williamsem, který ji k nepříčetnosti vytočil tím, že jí po hádce vzal telefon a odešel. Rozzuřená Starina ale místo rozbíjení společných zarámovaných fotek a psaní naštvaných statusů na Facebook zvolila drastičtější způsob pomsty. Sedla do auta, dohnala svého prchajícího přítele a třikrát ho přejela!

Edward se po prvním nárazu prý ještě dokázal postavit na nohy. Ale druhý a třetí už rozdýchával hůře. Když už ležel bezvládný na trávníku vedle silnice, tak Starina byla spokojená a z místa ujela. Náhodní kolemjdoucí ale zavolali policii a záchranku.

Edwardovi se naštěstí nic vážného nestalo. Utrpěl jen zranění kyčle a četné pohmožděniny. A jak se zdá, tak i zranění hlavy. Na Starinu se prý nezlobí a vše jí odpouští!

Starina totiž byla předvedena před soud. Porota uznala, že je psychicky labilní a výbušnější povahy, ale spíše nechápala postoj jejího milence, kterého se téměř pokusila zabít. Po soudním líčení zavolal na Starinu, kterou zrovna odváděla stráž do vězení, vášnivé: "Miluji tě!"

Žena si i přesto ve vězení posedí minimálně šest měsíců. Jak ale její telenovela s přítelem bude pokračovat dál, se můžeme nechat překvapit u dalšího soudu.

Sdílejte článek
Štítky zranění vězení silnice Facebook věznice Štědrý den povaha sedlo Eddie Williams Starina

Přečtěte si také