Extrém

4. června 2015 13:57

Tereza Javorová

LÁSKA! Čtyřletá holčička se zastala své těhotné matky při krádeži. Zloděj jí naložil

Čtyřletá holčička se zachovala jako pravá hrdinka. Její těhotnou matku napadl člen místního gangu a chtěl ji okrást. Holčička se matky zastala, ale bohužel za to tvrdě zaplatila.

Zloději prý nemohlo být víc než patnáct let. Přesto už byl členem gangu ve čtvrti Sparbrook v Birmighamu. Žena s dcerkou se (nechtějí být jmenovány) kolem půl osmé večer vracely z návštevy příbuzných, když k jim přistoupilo asi osm mladíků. Jeden z nich si udělal zálusk na zlatý řetízek, který měla žena pověšený na krku. Ta se neodvážila bránit, protože mladík měl v ruce nůž.

Její vyděšená dcera ale sebrala odvahu a začala nahlas křičet: "Nech moji mámu na pokoji!"

Za to tvrdě zaplatila. Násilník ji odhodil na kovové zábradlí a hrubě ji k němu přitlačil. Zakřičel na ni pár výhružek a pak s řetízkem i svými kumpány utekl.

"Nemohu uvěřit, že napadli tak malé dítě," řekla otřesená matka. Řetízek sice nebyl drahý, ale měl pro ni velkou osobní hodnotu. Byl totiž od jejího bratra, který před šestnácti lety zemřel v Pákistánu.

"Nemohla jsem se bránit, měl v ruce nůž a bála jsem se, co udělá. Moje dcera ale na něj začala křičet, ať mě nechá na pokoji," vypráví okradená žena. "Když s klidem napadnou malou holku, nechci si ani představit, kam dál jsou schopni zajít," dodala vyděšeně.

Čtyřletá holčička je prý z útoku doteď natolik vyděšená, že odmítá jíst, spát a vycházet z domu. Rodiče ji vzali i k lékařům, ale naštěstí nemá žádné fyzická zranění. Psychické ale určitě.

Dva člany gangu už zadržela policie, ale hlavního zloděje, co ženě surově strhl řetízek z krku a její dceru přitlačil na kovové zábralí, stále hledá.

Sdílejte článek
Štítky krádež nůž Pákistán zloděj gang řetízek

Přečtěte si také